top of page

Teklif İste

Animasyon Eğitimler

Şirketinize özel 20-30 dakikalık animasyon eğitimler hazırlayalım. Üstelik her üç ayda bir güncelleyelim. Bu eğitimleri online platformda çalışanlarınız ile buluşturun. Her an eğitim ve deneyimin keyfini yaşayın.

Fiziksel Eğitimler

200 Eğitmen, mentor ve uzman ile fiziksel eğitimlerimizi birlikte tasarlayabiliriz. Oyunlaştırma, sertifika programları, KPI, ROI ve farklı ölçümlemeler ile Kariyer Planlamanıza desteğe hazırız. Şirketinizi farklılaştırmak ve rutinden kurtulmak için her zaman yanınızdayız.

Online Eğitimler

Şirketinize özel 5 kişilik sınıflardan 500 kişilik webinarlara özel içeriklerle online eğitimler alın. Hedeflediğiniz davranış değişliklerine uzman eğitmenlerimiz ile ulaşın

İndoor- Outdoor Etkinlikler

Ekiplerinize, üst yöneticilerinize, bayi ve özel müşterilerinize outdoor, indoor etkinlikler ile unutulmaz etki yaratın. Türkiye ve ortak planlayacağımız AB ülkelerinde tatil ve ödül eğitimleri birlikte planlayalım.Yurt dışı Üniversitelerde akredite sertifikalı eğitimlerde bizimle çalışabilirsiniz.

Akademinizi Birlikte Kuralım

Kurumsal hafızanızı canlı tutmak iç eğitmenleriniz ile ekibinizin gelişim ve deneyim kazanımına yatırmak yapmak için gelin kurumsal akademinizi birlikte kuralım. KOBİ ve ilk 1000 hedefli henüz akademisi olmayan şirketlere özeldir.

LMS- VR- YAPAY ZEKA

Birlikte LMS sisteminizi kuralım tüm eğitim döngünüzü yönetin. Sanal gerçeklik sınıflarına hazır mısınız? Ekibinizi, müşterilerinizi ister sınıflarda ister TIR veya teknelerde eğitin. Yapay zeka ile bambaşka eğitim teknolojileri ile tanışın.

Hemen Tanışalım

Online toplantı ve görüşme için buradan başlayalım.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
İlginiz için teşekkkürler
bottom of page