top of page

Hikayemiz

Öğrenmenin gücünü keşfeden ve öğrenme kanallarını sürekli aktif tutan şirket ve kurumların rakiplerinden nasıl farklılaştıklarını deneyimledik. Öğrenme yatırımın kısa, orta ve uzun vadedeki getirisi ve şirket çalışanlarının değişimini yıllardır takip ediyoruz. Bu anlamda şirketlerin hayatına dokunmak için eğitim ve eğitim teknolojilerini sürekli geliştiriyoruz. Uzman eğitmenler ile öğrenme döngünüzü katkı sağlamak için sürekli öğreniyoruz.

Erdem Karagöz 

Ekip Yardıml

Yeni başlayan ile uzman arasındaki fark nedir?
İlk başladığımızda, hiçbir şey bilmiyormuşuz gibi hissetmekten, her şeyi biliyormuşuz gibi hissetmeye hızla ilerlediğimiz bir dönemimiz var. Belki yanlış özgüvendir ya da belki sadece egodur, ama oldukça yaygındır.
Uzmanlar bilginin derinliğine ulaşınca mütevazı olmayı ve yolun çok daha uzun olduğunu öğrenirler.
İşte o nedenle işini "niş" bir uzmanlığa çevirerek daha az kişiye daha derin hizmet ederler.
Yeni başlayanlar hayatta kalmak, müşteri kazanmak için her işi yapabileceklerini düşünür. Uzman özgürleştirdiği nişini geliştirirken odağında sadece müşterisine hizmet vardır. Yeni başlayanların bunu keşfetmesi zaman alır.
Uzmanlar işlerini derinleştikleri için özgünlük eksikliği yaşamaz. İşte tam olarak deneyim bunu satın almanız demektir.
Alanı daralt, müşteri grubunu azalt, rakiplerini azalt ve burada en iyi müşteriler seçme hakkı kazan.

Hizmetinizi ÜrünleştirinHizmetinizi ürünleştirmek, kendi şovunuzu yönetmek, size çok ihtiyaç duyanlar arasında seçme özgürlüğü yaşamak ve deneyimlerinizi herkesten pahalıya satmanız için buradayız.
Uzmanlık eğitimleri, hizmet satma desteklerimiz ile yanınızdayız.
Potansiyelinizi, deneyimlerinizi, uzmanlığınızı ürünleştiren eğitim, mentor ve koçluk programları ile global içeriklerle Türkiye için özgün bir proje tasarladık. Bu deneyimi keyifle yaşamak için sizi ve geliştirmek istediklerinizi aramıza davet ediyoruz.

bottom of page